Живемо з вами у той час,
Живемо з вами у той час, Коли для кожного із нас Потрібно дуже пильнувати Та мати мудрість розібрати, Що відбувається у світі У двадцять першому столітті… Переполошений весь світ Через відомий всім ковід. I запитання для людини: Чи буде користь від вакцини? І як знайти ті механізми, Щоб зупинити катаклізми? І що робити з потеплінням? Немає меж людським умінням. В усьому швидко йде прогрес, Але в людей постійний стрес. В період дивних технологій І балачок, i демагогій Все людство вабить та дорога, Де більше его й менше Бога. Під владу хочуть космос взяти, А істини не хочуть знати. Слова Писання їм смішні – І так живуть у метушні. В гріхах своїх все тонуть далі Серед тривоги та печалі. А вихід в людства лиш один – Ісус Христос – Господній Син. Якщо ми з вами Божі діти, То маєм чітко розуміти: Для цього світу йде кінець, А нас чекає Бог Отець. І хоч багато так тривог, Для нас надія – це наш Бог. Хоч скрізь нечестя буревій, Та нас провадить Дух Святий. І від диявольських погроз Наш вірний захист – це Христос! Серед нечестя та спокус Вся наша праведність – Ісус!