Коли я бачу воїна поряд, То серце моє замирає від горя, Бо кожен із них, Цих героїв-бійців, Може загинути в місці боїв. Я б все віддала, щоб скінчилась війна, І не калічила долі вона. Хай хлопці живими вертають назад, І ходять лише на святковий парад! Усміхнені, раді, з своїми синами – захисниками своєї держави. Та поки триває жорстока війна, Нехай небезпека їх всіх омина. Хай кожен вітає, Вклоняється їм, Героям – бійцям, Що боронять наш дім! Микита Бондаренко, 14 років Лиман