Назад на главную
519Просмотров
ЯКБИ
Якби мені Господь відкриті очі дав, Щоб внутрішній мій погляд відчинився, Щоб зблизька своє серце розглядав І все прискіпливо у ньому роздивився. Якби Бог дав мені дух каяття, Щоб гірко жалкувати за гріхами, Щоб після сповіді не було вороття До того, що жило в мені роками. Якби мені Бог ясний розум дав, Щоб вчинки всі проаналізувати, Щоб я у світлі Господа пізнав Свій стан духовний й далі міг зростати. Якби мене Господь за руку взяв Й привів в Своє святе Небесне Царство… Але це все мені уже Бог дав, Коли Христос звільнив мене від рабства! 15.08.2005