Я в безсмертя іду. Наступаю на зло. Зі страждань і скорботи дорога. А душа променить животворне тепло Через те, що я вірую в Бога. Проти Істини військо веде Сатана Боротьба з ним нерівна, жорстока. Та країна мене жде свята, неземна Лиш тому, що я вірю у Бога. Я розгледіти зміг – де святиня, де гріх. Через мене струмує епоха. Кличу я до спасіння страждальців усіх Через те, що я вірую в Бога. І бодай попаду в лабіринт катастроф, Тільки й там не знесилить тривога. Бо зі мною великий Спаситель мій – Бог, Бо великий я в величі Бога. Приспів: В серці радість тремтить. I мені так щастить, Бо веде мене Божа дорога. І душа променить, i прекрасна та мить, Як пiдноситься пісня до Бога. Проти Істини військо веде Сатана Боротьба з ним нерівна, жорстока. Та країна мене жде свята, неземна Лиш тому, що я вірю у Бога.