Новые ВременаЯ намалюю серце нерозбите
Назад на главную
619Просмотров

Я намалюю серце нерозбите

Я намалюю серце нерозбите І напишу на ньому слово «Бог», Посію по краях пахучі квіти І обнесу парканом від тривог. Там буде тихо, мирно і спокійно, Туди ніщо нечисте не ввійде, Там буде тепло, затишно й надійно, Ніхто нічого більше не вкраде. Там легко буде дихати й радіти, Куди не глянь — усюди там краса. Як можу я те Серце не любити, Коли те Серце в вічних Небесах?!

Поделиться