Я молитвою у Небо підіймуся,
Я молитвою у Небо підіймуся, Піднесу розбите серце на шматки. Обійми мене по-батьківськи, Ісусе, Дай забути сьогодення кулаки. Я надію лиш на Тебе покладаю, Бо нестерпний біль у грудях аж пече. Я тепло в Твоєму Слові відчуваю, Твою руку, що поклав Ти на плече. Пригорни мене, немов малу дитину, Заспокоюся, тихесенько засну… Ти сказав мені: «Ніколи не покину, Все, що ворог відібрав, Я поверну». — Я люблю тебе! — Він ніжно промовляє. — Проведу і по каміннях на землі, Тож нехай тебе нічого не лякає, Бо й на морі Я тримаю кораблі. Довіряй Мені, Моя рука пильнує, Буде хліб і знову сонечко зійде, І нехай майбутнє більше не турбує, Моя милість від тебе не відійде». Я молитвою у Небо підіймуся І прийму усі обіцянки святі, Із довірою до Батька пригорнуся — Не залишить Він мене на самоті.