Колись багато літ назад В малесенькій країні Подія сталась визначна — Родилася Дитина. Це було не просте Дитя — Це Божий Син родився, Хоч зовні схожим був на нас, Та серцем Він різнився. Він народився без гріха, Щоб через років тридцять Прикутим бути до хреста І до Отця молитись: «Прости, не знають, що творять, Спаси Своє творіння!..» Минуло сотні-сотні літ, Але в Христі спасіння Знаходить кожний, хто пізнав Для чого Син родився, Хто вірою Його прийняв Й від Нього народився!