Назад на главную
369Просмотров
Він народивсь не в кращій із печер,
Він народивсь не в кращій із печер, До ясел Його ближче навпростець. Христос родивсь — й ми маємо за честь Любити, жити й дякувать за те. Радіймо завжди і любімо щиро, До ясел стежка хай не заросте. Яке блаженство — мати серце мирне: Любити, жити й дякувать за те. Він народивсь, щоб за наш гріх померти: Від ясел до Голгофи шлях цвіте Багрянцем. І вікам його не стерти, А нам — любити й дякувать за те.