Українським воїнам
Вам повістки вручили – й до бою, Щоб до смерті стояли стіною! Хоч голодні, холодні й не спали, Проте мужньо свій край захищали. Від північного ворога злого, Що не знає нічого святого Та нацькований словом неправди Руськопутінської пропаганди. Сатана їх веде убивати, Руйнувати i кров проливати. На людей в них є танки і «гради», Міномети і «смерчі», й снаряди. Хто так діє, то хай добре знає, Що грабіжника Бог покарає, Його душу Вiн не порятує I молитву його не почує. Любi ВОЇНИ, Бога благайте, Без молитви у бій не вступайте: – Ти спаси і помилуй нас, БОЖЕ, Та від стріл захисти цих ворожих. Збережи від каліцтва і рани Залікуй нам, бо моляться мами, Щоб вернулись додому скоріше… Дух Святий, у серця дай їм тишу. Ми ж бажаємо всім, як одному: Повертайтесь живими додому! Ми за вас день і ніч у молитвах. Вірим: БОГ перемогу дасть в битвах!