Сягаючи думкою неба, Долаю тяжіння земне. Для щастя багато не треба, Потрібно лише основне. Зливаюся з піснею літа, Коли все буяє довкіл. Так хочеться щиро радіти, Забувши про втому і біль. Одного ж бажання замало, Щоб линути в світлу блакить. Важливо, щоб серце співало, Коли все навколо мовчить. Хоч тиша над світом зловісна, Та це не бентежить мене. Господь – моя сила і пісня, Для щастя оце основне.