Назад на главную
678Просмотров
Шукаймо Бога
Горе тим, що в Єгипет ідуть Кращу долю собі шукати. Кару Божу вони знайдуть, Будуть з болю гіркого ридати. Чом бездум’ям живемо, люди? Не шукаємо Бога живого, Гріх важкий розсіваємо всюди, Зневажаючи ласку Святого. Мудрий схилить коліна в молитві, Щоб прославити Бога у серці, А лихий розтуляє губи, Правди в нім – як в дірявім відерці. Не тримають води решета, Не наситиш душі пустотою, До Єгипту весь шлях – марнота, Там зустрінешся знов із бідою. В Бога щастя потрібно шукати – Нам утіха тільки у Ньому, В небо очі щодень піднімати – До свойого, до вічного дому.