Назад на главную
451Просмотров
О люба ненько Україно,
О люба ненько Україно, Ти вже втомилась від війни. Та буде мир ще неодмінно І будуть в нас спокійні сни. Хоч зараз шириться тривога, Та ворог нас вже не здолає. І хто надіється на Бога – У серці власнім спокій має. Війни не хочемо ми з вами, Та щиро запевняю вас: Якщо Господь наш буде з нами – Ніхто не встоїть проти нас.