Новые ВременаНе знаю, чому мені Бог
Назад на главную
465Просмотров

Не знаю, чому мені Бог

Не знаю, чому мені Бог Відкрив Своє Слово святе… Мабуть, щоб не знав я тривог І серце було не пусте. Не знаю, чому мені Цар Дозволив спасіння прийняти… Він вилив на мене Свій дар, Щоб міг я Його прославляти. Не знаю, чому Святий Дух Мені відкрив ласку Христа… Щоб слово дійшло до вух, Щоб віра зродилась свята! Не знаю, чому мене Спас Кров’ю обмив із хреста, Чому Він помер за всіх нас… Його у цім воля свята. Тепер я, Ісусом спасенний, Любов відчуваю святу. Славлю Тебе, Всеблаженний, За радість в Тобі, за мету.

Поделиться