Новые ВременаНайдовша ніч у році
Назад на главную
427Просмотров

Найдовша ніч у році

Найдовша ніч у році І найкоротший день… І біль на кожнім кроці! Війна! Війна іде!!! Як важко, як нестерпно: Вогонь і кров, і жах… Обламані всі стерна — І де ж вона…межа? Ні почуття, ні думки, А тільки погляд — скло. Зимові візерунки… А літа не було… І замість слова — крапки, Три крапки , наче нуль, І крик беззвучний раптом Про цю страшну війну Про колективний безум, Про божевілля мас. Ступають, як по лезу Ці душі і… пітьма… Найдовша ніч в столітті І просвітку нема І крові , й сліз пролито… І лезо… і пітьма … О Господи! Допоки? Спини цей безум Ти! Благаю: дай той спокій, Що сяє в темноті. Найдовший день в столітті Даруй безсилим нам! Вже на руїнах Літо! Скінчилася війна!

Поделиться