Назад на главную
680Просмотров
На яблуні не зацвітає вишня,
На яблуні не зацвітає вишня, І риба у повітрі не живе, Весна не повертається торішня, І втрати рана вмить не заживе… Та, може, легше зробиться з роками, Хоч, кажуть люди, згодом все пройде. Не зникнуть в серці від розлуки шрами, I через певний час знов біль прийде… У спогадах почервоніють очі, І в грудях ще не двічі защемить, Не раз нахлинуть сльози серед ночі, Ще заболить не раз, ще заболить…