Назад на главную
301Просмотров
Молитви
Як нам на все терпіння треба, Любові, ласки і тепла, Душі молитву слати в небо, Щоб не зів’яла, а жила. Жила у Божій благодаті, Як те малятко біля мами… Вони жадають, щоб матусі Любили ніжними серцями. До себе щиро пригортали, Тепло даруючи своє, Любов’ю тихо пеленали, – Така лише у мами є. Отак і нас Творець Святий Любов’ю хоче наповняти, І так, як Батько Всеблагий, З небес усіх благословляти. Тож не лінуйсь молитви слати В ранковий та вечірній час, За все в них Бога прославляти, Бо любить щиро Батько нас.