Крізь щоденную бурю і смуту Я іду із вірою в Бога. Як несу за гріхи я спокуту – Тоді легшає і дорога. Визнає всі гріхи душа тихо. Хіба можна їх нам затаїти? Я не хочу зустрітися з лихом, Хочу з Господом в мирі прожити. Бо інакше нам миру не буде, Дух Святий бачить кожен наш крок І душі Він гріхи не забуде, – Тож візьмім собі добрий урок. Крізь щоденную смуту, незгоду Я іду із вірою в Бога! Чи в ясну чи в негожу погоду, Мені з Господом легша дорога.