Христос воскрес! Рaдійте люди!
Христос воскрес! Рaдійте люди! Весняні радісні етюди Про це нагадують усюди! О Церква Господа Ісуса, Навколо нас гріхи, спокуси! Хоч сум весь простір наповняє, Та нині серце хай співає! Хай звеселяє всіх новина Про те, що немічна людина З Творцем світів – одна родина, Хоч й розіп’яли Його Сина! В гріхах земна людська дорога, Така широка та розлога! Але по ній душа убога Все далі й далі йде від Бога. І ще від створення Землі Людські всі вчинки надто злі. Ще гріх, подібний він до тлі, Яка юрмиться на гіллі, Позбавив з Богом нас єднання – І втратили з Ним спілкування. Всі знали – буде покарання, Та все ж ми підняли повстання! Зухвалий бунт проти Отця! Творіння зрадило Творця, Сховалось від Його лиця. Проникнув гріх в людські серця, Лишив брудний, огидний слід. А Бог святий – тому цей світ Не може з Ним ввійти в завіт. Тож дні земні – це сльози й піт. Наш гріх від нас Творця закрив. І кожен вибір цей зробив. А Бог так дивно все створив, Щоб рід людський щасливо жив У бездоганній Божій славі – Не змалювать її в уяві... Але які ж ми всі лукаві! Вважаємо, що завжди праві. Що саме ми у центрi світу, Що не даватимемо звіту За зречення вiд заповіту. Та наче квітка пустоцвіту – Людськi безпліднi намагання. Пізнати світ, ціль існування Без Бога – марна трата часу, Якого в нас нема в запасi. А час без паніки, спокійно Іде повз нас завжди, постійно. Як не трудися енергійно – Без Бога все це безнадійно! Немає логіки та смислу Життєву драму нашу стислу Веслом писати по воді! Вся цінність цвіту – у плодi, А не в красивих квіточках Та в марно прожитих роках. Без Бога – наче пустоцвіт, Хоч скільки не прожито літ, Хоч біля ніг лежить цей світ, Хоч і тугим був гаманець – Усьому буде свій кінець! Гріх обернув світ шкереберть, І всіх людей чекає смерть! На нас усіх лежить прокляття, Але, сестрички любі, браття, Хай віра нам дає завзяття, А у серцях горить багаття! Нехай душа пісні співає, Бо сили смерть уже не має! Ущент розбитий сатана. І чаша випита до дна За гріх людей Царем Христом – Він битву переміг зi злом! Хто вірить, той у день чудесний З Отцем зустрінеться Небесним! Дух владарює над тілесним, Ісус воскрес – і ми воскреснeм!