Новые ВременаГалина Гуменюк
Назад на главную
430Просмотров

Галина Гуменюк

Навчися брати висоти неба, Смиренним серцем кріпись, молись. На крила віри підняти треба Того, хто впав десь чи зупинивсь. Галина Гуменюк народилася в селі Заставне Іваничівського району, що на Волині. Спочатку закінчила Сокальське ПТУ, а потім факультет живопису та графіки Московського заочного народного університету мистецтв. Працювала художником-оформлювачем в одному з підрозділів тресту «Волиньбуд» та в Прилуцькій середній школі. Захопилася поетичною творчістю в шкільні роки. Друкувала свої вірші в газеті «Голос надії», журналі «Волинь християнська» та в колективному збірнику «Осоння віри». Живе в Сакраменто. Відвідує церкву «Вiфезда». Я без Тебе нічого не можу… Я без Тебе нічого не можу, Я без Тебе нічого не знаю І не раз свою душу тривожу, Та в думках перемоги не маю. А вони, наче хмари, згущались – Темні, грізні – i втоми не знали. Моя віра не раз розбивалась У сумнівах, проблемах, печалі. Прагне серце з Тобою єднання, Бо живі там джерела я бачу, Як в пустелі, єдине бажання – Пити воду у днину гарячу. Ти над кругом землі пробуваєш, Бачиш кожну пташинку й стеблинку, Всім повітря даєш, відкриваєш День новий – життя нову сторінку. Сходить сонце – і роси на травах Діамантами, перлами сяють. Тиша, спокій, тумани над ставом, Ранок співом пташки зустрічають. Бог дав слух, щоби чути, та очі, Аби бачити дивне творіння, Не томитись в журбі дні та ночі; Дав і розум, і віру, й прозріння. Розгортаю я Слово Господнє, Душу втомлену в нім заспокою, Щоб відкрив Господь вухо духовне І, як Пастир, водив за Собою. Боже Слово тепер всім доступне, Невичерпна джерельна криниця, Силу всім подає всемогутню, Проганяє пітьму, як зірниця. Зодягнуся в ясну Божу зброю, Віри щит візьму, шолом спасіння, Меч духовний – і стану до бою. Ти воскрес! Переміг смерті тління! Я з Тобою усе переможу: Темні думи, гріхи та спокуси – Віджену всяку силу ворожу Йменням Божим і кров’ю Ісуса. В тіні крил Твоїх я заховаюсь, Тільки прийде тривожна година, І я каюсь, Тобi впокоряюсь, Бо ж Гончар Ти, а я – лише глина. Для усіх в Тебе задум і доля, Хоч ми, наче пилинка на карті, Хай же буде завжди Твоя воля, Бо в Тобі тільки ми чогось варті. Душу дав нам палку, невмирущу, За гріхи наші – Сина у жертву. Обіцяв тим красу неминущу, В кого віра жива, а не мертва. Написав до закладин ще світу На долонях Своїх ім’я наше… Бути вірними дай Заповіту, Прославляти Тебе життям нашим.

Поделиться