Новые ВременаДИТЯЧИЙ БУДИНОК
Назад на главную
563Просмотров

ДИТЯЧИЙ БУДИНОК

З кохання великого я народилась… Десь в його полум’ї я загубилась. І згадка згасала У тата і мами, А я виростала, Нічого не знала. Приспів: Дитячий будинок… Струмочкам сльозинок Пролитись з очей не давай. Дитячий будинок… Моя соломинко, Тримай мене в світі, тримай! Тут усмішка няні — одна на усіх. Рідко лунає тут радісний сміх. Простинька біленька, Подушка м’якенька… І тільки тихенько Так плаче серденько. Боюсь виростати, боюся образ… Тут перше кохання не так, як у вас. А серце щось хоче, І мрії дівочі Приходять щоночі, Як мамині очі.

Поделиться